O nas

Zaczęło się banalnie. Przypadkowe spotkanie na spacerze, u znajomych czy na wystawie rasowych piękności. Jedno spojrzenie, którego długo nie można zapomnieć. Fascynacja nieprzeciętną urodą, arystokratycznym obliczem, pogodą ducha czy przyjacielski usposobieniem. A później dni spędzone na wertowaniu książek i przeglądaniu stron internetowych o uroczych czworonogach. Spotkania z hodowcami, wielogodzinne rozmowy z innymi miłośnikami rasy. W końcu ostateczna decyzja o przyjęciu pod swój dach pierwszego cavaliera...


Znasz tę historię, a może jesteś dopiero na początku tej drogi? Dobrze trafiłeś – nasz portal powstał właśnie po to, aby ułatwić Ci poznanie cavalier king charles spaniela i nawiązanie z nim niepowtarzalnej relacji. Chcemy, by był on dla wszystkich wielbicieli rasy źródłem wiarygodnych informacji, przydatnych porad i niepowtarzalnych inspiracji.


Nasz portal o cavalierach to miejsce stworzone z pasji. Wśród nas są wieloletni miłośnicy rasy oraz hodowcy, którzy pragną podzielić się z czytelnikami swoimi doświadczeniami. Cavaliery są nieodłączną częścią naszego życia. Na co dzień obserwujemy ich zachowania, troszczymy się o ich zdrowie, szukamy sposobów na rozwijanie zdolności i wykorzystanie niesamowitego potencjału społecznego. Przyglądamy się, jak dorastają, a potem wkraczają w jesień życia. Z radością witamy na świecie kolejne pokolenia małych czworonogów. Edukujemy przyszłych właścicieli i dzielimy się z nimi swoją pasją. Nierzadko musimy też stawić czoło wyzwaniom, jakie niesie opieka nad cavalierami. Staramy się, by nawet choroby czy nieprzyjemne doświadczenia nie zabrały im nigdy naturalnej radości. Wciąż szukamy nowych sposobów na udane życie z cavalierami i nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę na temat tych wspaniałych psiaków. Każdy dzień jest dla nas kolejną lekcją.


Dzięki połączeniu różnych doświadczeń, przemyśleń i punktów widzenia na naszej stronie każdy znajdzie coś dla siebie. Wiemy, jak łatwo pogubić się w gąszczu różnych, często sprzecznych informacji, dlatego stawiamy wyłącznie na sprawdzone wskazówki i dbamy o najwyższą wartość merytoryczną prezentowanych treści. Chcemy jednak, aby nasze artykuły nie tylko edukowały, ale również skłaniały do pogłębiania więzi z czworonożnymi podopiecznymi. Wierzymy bowiem, że niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem cavalier king charles spaniela od lat, czy dopiero planujesz zakup tego psa, możesz poznać go na nowo.


Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne informacje o cavalier king charles spanielu. Pomożemy podjąć Ci decyzję, czy to właściwy pies dla Ciebie. Zapoznamy Cię z historią, wyglądem i usposobieniem rasy. Pokażemy, jak wygląda codzienne życie z cavalierem. Podpowiemy, co zrobić, by pies tej rasy poczuł się w Twoim domu naprawdę szczęśliwy. Doradzimy, jak zapobiegać najczęstszym problemom w opiece nad cavalierem. W końcu postaramy się zdradzić Ci przynajmniej niektóre sekrety rasy. Serdecznie zapraszamy Cię do rozpoczęcia tej wyjątkowej przygody i wędrówki w głąb świata cavalier king charles spaniela.


Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.